Yleiskatsaus
määrittely
H322VL01 V0

H322VL01 V0 Perustiedot
| paneeli Malli | H322VL01 V0 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.2 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| H322VL01 V0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | H322VL01 V.0 |
| Käyttölämpötila | -40 ~ 80 °C |
H322VL01 V0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 480(RGB)×800 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 289 PPI |
| Kuvasuhde | 3:5 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Aktiivinen alue | 42.12×70.2 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 48.52×80.85 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.95 mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
H322VL01 V0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 370 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Auringonvalo luettavissa | N |
H322VL01 V0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
H322VL01 V0 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MDDI |
|---|---|
| Liitännätyyppi | Connector |
